PM Kaasanis: Kanguri sõnul tuleb Unicsi alistamiseks hüpata üle oma varju

Ville Arike, Kaasan
Kalev/Cramo kapten Kristjan Kangur peab oma lemmikmängijaks Michael Jordanit.
Kalev/Cramo kapten Kristjan Kangur peab oma lemmikmängijaks Michael Jordanit. Foto: Tairo Lutter

BC Kalev/Cramo korvpallimeeskonna kapten Kristjan Kangur nentis pärast VTB Ühisliiga veerandfinaali teises mängus Kaasani Unicsilt saadud 84:108 kaotust, et nii tugeva vastase alistamiseks ei piisa lihtsalt heast partiist.

Avaveerand kaotati 13:40 ja Kangurile sama küsimus, mis läks ka peatreener Donaldas Kairysele. Täna oli kaks võimalust: kas Kalevil läks alguses midagi väga valesti või tuli kõrge klassiga Unicsil esimesel kümnel minutil kõik välja? «Mõlemad asjad kokku,» vastas kapten juhendajaga sarnaselt.

«Teame, mis vahe jäi. 27 punkti. Järelikult pidanuksime paremini alustama. Sellise tasemega võistkondade vastu võidu saamiseks tuleb tihtipeale hüpata üle oma varju, meil peab olema äraütlemata hea päev. Tänane mäng aga läks aia taha,» nentis Kangur.

Tema sõnul on Unicsi vastu kindlasti võimalik tegutseda paremini, seda näitasid nii esimene Kaasanis peetud mäng kui ka täna kolm viimast veerandaega. «Kõik on võimalik! Kodus tuleme kolmepäeval väljakule uue hingamisega ja üritame uuesti!»