Linnameeskond ei jätnud koduväljakul vastastele võimalust

Merit Männi

Paide Linnameeskond lõpetas Premium liiga esimese mänguderingi võiduga, kui koduväljakul alistati Maardu Linnameeskond 2:0.

Paide Linnameeskond vahendab sotsiaalmeedias, et kohtumist asuti juhtima 37. minutil kui Yan Michael Yao hea eeltöö järel lõi palli vastaste väravavõrku Andre Järva, kellele see oli hooaja esimeseks tabamuseks. Avapoolajal oli Paidel veel momente, millest parimana tabas Henri Välja vastaste posti.

Teisel poolajal oli Maardul võimalus kohtumine viigistada, aga Paide Linnameeskonna väravavaht Mait Toom oli ülesannete kõrgusel ja püüdis palli kinni.

Paide jätkas survestamist ja otsimist, mis kandis 58. minutil vilja, kui taas Yao hea eeltöö järel lööb tabloole seisuks 2:0 Henri Välja. 17aastasele ründajale on see Paide eest tänavusel hooajal kolmandaks tabamuseks, millega ta tõuseb väravaküttide tabelis esikohta jagama Kevin Kauberi ja Sander Sinilaidiga.

Teisel poolajal oli Paidel võimalusi veel skoori suurendamiseks, aga seekord jäi lõppskoor igati piisavaks.

Võimsa hooaja stardi saanud Paide Linnameeskond on üheksa vooru järel tabelisse kogunud 17 punkti, mis hetkel kindlustab kolmanda koha.

Järgmisena ootab ees 11. mail võõrsil mäng Narvaga.

TULEMUSED

Eesti jalgpalli-meistrivõistlused

Premiumi liiga: Paide linnameeskond – Maardu Linnameeskond 2:0.

Esiliiga B: Paide linnameeskond U21 – Võru FC Helios 0:1.

II liiga: Paide linnameeskond III – Viimsi JK II 8:0.

III liiga: Türi Ganvix – Paide linnameeskond IV 6:2, FC Järva-Jaani – FC Maardu Aliens 1:4., Koeru JK - Põhja-Tallinna JK Volta III 3:1.