Põlva Servitit lahutab finaalist üks võit

Lõuna-Eesti Postimees
Serviti kaitsetegevust ei suutnud Coop Põlva üle mängida.
Serviti kaitsetegevust ei suutnud Coop Põlva üle mängida. Foto: Helin Potter

Käsipalli meistriliiga poolfinaali teises kohtumises alistas esindusmeeskond Põlva Serviti taas oma duubelvõistkonna Coop Põlva, seekord tulemusega 38 : 30.

Poolfinaalseeriat mängitakse ühe võistkonna kolme võiduni, Serviti juhib seeriat 2 : 0 ning võib finaalikoha tagada juba 3. mail, kui Mesikäpa hallis peetakse poolfinaali kolmas kohtumine.

"Esimene poolaeg oli kohutav, tegime palju praaki. Poolajal saime "peapesu" ja teine poolaeg oli kordades edukam kui esimene: suutsime teisel poolajal Servitist ka rohkem väravaid visata. Võiduks selleks ei piisanud, kuid oma osa mängib meie lühem pink ja natuke nõrgem füüsiline vastupidavus," võttis endine servitilane ja nüüd Coop Põlva ridades mängiv Andreas Rikken teise poolfinaalmängu kokku.

Põlva Serviti eest visati väravaid järgmiselt: Stanislav Kholodiuk ja Henri Sillaste 6, Alfred Timmo ja Sander Sarapuu 5, Hendrik Varul, Anatolii Chezlov, Ülljo Pihus ja Henri Hiiend 3, Mathias Rebane 2, Martin Grištšuk ning Carl-Eric Uibo ühe.

Coop Põlva poolelt viskas Priit Jõks 9 väravat. Tõnu Jõks ja Tõnis Kase lisasid 5, Andreas Rikken ja Marken Järv 3, Otto Karl Kont 2, Markel Veiko, Fred Eric Kärblane ja Ranar Pügi ühe.