Tallinna Kalev/TLÜ alistas teist korda järjest TalTechi ja jõudis finaalist ühe võidu kaugusele

Silver Tabo
Tallinna Kalev/TLÜ (sinistes särkides) murdis teist mängu järjest TalTechi maha. Foto: Eero Vabamägi

Tallinna Kalev/TLÜ korvpalliklubi sai Eesti meistrivõistluste poolfinaalseeria teises mängus taas TalTechist skooriga 94:86 jagu ning asus kolme võiduni peetavat seeriat mängudega 2:0 juhtima.

Avamängus skooriga 78:75 TalTechi alistanud Kalev/TLÜ võitis esimese veerandaja nelja punktiga 22:18 ning läks poolajapausile viiepunktilises 46:41 eduseisus. Ehkki TalTechile kuulus kolmas veerandaeg (24:17), siis viimasel neljandikul viskas «väike Kalev» 31 punkti vastase 21 vastu ning võttis lõpuks ikkagi kaheksapunktilise 94:86 võidu ning jõudis finaalist ühe võidu kaugusele.

Tallinna Kalev/TLÜ parimana tõi Ronald Eric Mc Ghee Jr 27 punkti, Damarcus Jamaal Harrison lisas 19 ja Michael Kyre Buchanan 16 silma. TalTechi resultatiivseimana kogus Oliver Metsalu 19 punkti, Gregor Arbeti arvele jäi 16 silma.

Poolfinaalseeria kolmas kohtumine on kavas teisipäeval algusega kell 19 TalTechi spordihoones.

Teises poolfinaalpaaris sai BC Kalev/Cramo eile raske 91:85 võidu Pärnu Sadama üle. Poolfinaalseeria teine mäng on kavas esmaspäeval algusega kell 19 Pärnu spordihoones.