Madriidi Atletico lükkas Barcelona võidupidustusi edasi

Antoine Griezmann (vasakul) õnnitleb võiduvärava löönud ründajat Angel Correat.
Antoine Griezmann (vasakul) õnnitleb võiduvärava löönud ründajat Angel Correat. Foto: AFP / Scanpix

Hispaania jalgpalli kõrgliigas La Liga ei saanud tiitlikaitsja Barcelona veel loodetud meistritiitli võitu tähistama hakata, sest õhkõrnu võidulootusi hellitab endiselt Atletico, kes oli koduväljakul 3:2 üle Valenciast.

Mäng algas võõrustajate jaoks paljulubavalt kui Alvaro Morata avas juba üheksandal minutil pealinnaklubi väravate arve. 13 minutit hiljem õnnestus tal saavutatut korrata, kuid väravat ei loetud määrustepäraseks.

36. minuutilla ründas Valencia, kui Kevin Gameiro kõmmutas karistusalast palli täpselt värava keskele. Viigiseisust mindi ka poolajale.

Teisel poolajal lisas Atletico Antoine Griezmanni ja Thomas Lemari heast koostööst oma kontole kauni värava. Mängu 75. minutil aga õnn pöördus kui videokordus aitas kohtunikul märgata käega mängu ning külaliste kasuks määratud karistuslöögi realiseeris Daniel Parejo. Mäng oli taas viigis.

Valencia rõõm kestis vaid neli minutit. Esmalt pääses väravale ohtlikult ligi Griezmann, seejärel aga Angel Correa, kes saatis väljast poolt karistusala palli ilusa löögiga väravavõrku.

Ehkki Atletico meistritiitli unelm püsib endiselt elus, vajaks see ka tõelist imet, ses Barcelona edestab Atleticot endiselt üheksa punktiga.