Postimees Sport

Jäähokiliigas NHL nüpeldas Dallas Stars põhjalikult Nashville'i Predatorsi kui võitis läinudöise play-off'i kohtumise lausa 5:1 ning viigistas omavahelise seeria 2:2.

Koduhallis mänginud Stars ründas juba mängu esimesel perioodil sedavõrd armutult, et Predatorsi soomlasest väravavahil Pekka Rinnel tuli lausa neljal korral litter seljatagant võrgust üles korjata.

Seejuures vääris tähelepanu, et ka vastaspoolel etendasid tähtsat rolli soomlased. Kui mäng oli jõudnud vaevalt neli minutit tuure koguda, tegi väravate sajuga algust Starsi soomlasest mängija Roope Hintz. Vaevalt minut hiljem andis aga teine soomlane Esa Lindell Alexander Radulovile resultatiivse söödu ning Stars juhtis juba 2:0. Lindellile läks kirja ka Starsi kolmandale väravale eelnenud sööt, mängu kaheksandal minutil.

Kui Rinne oli juba neljanda litri väravasse lasknud, kutsuti ta pingile ning asemele toodi kaasmaalane Juuse Saros.

Sellest polnud paraku abi, sest õigepea saatis Hintz litri teistki korda Starsi väravasse. Mängulõppskoor 5:1 Starsi kasuks. Dallase ja Nashville'i omavaheline seeria on nüüd 2:2.

Teistes kohtumistes oli Boston Bruins 6:4 üle Toronto Maple Leafsist ning Colorado Avalanche 3:2 parem Calgary Flamesist.