Postimees TV: Carolina Hurricanesi risk ei tasunud Washington Capitalsi vastu ära

Jäähokiliigas NHL alanud play-offi esimeses kohtumises alistas Washington Capitals 4:2 Carolina Hurricanesi.

Valitsev Stanley Cupi võitja jäi esimeses play-offi kohtumises Carolina Hurricanesile statistilises mõttes peaaegu kõikjal alla. Carolina domineeris kohtumist selgelt nii pealelöökide poolest (29:18), rünnakualustamise prontsendilt (58%–42%) kui ka vaheltlõigetes (37:35), aga Washington lahkus ometi võitjana.

Kui esimese perioodi järel oli seis lausa 3:0 Capitalsi kasuks, siis teisel poolajal said ka vastased end korralikult käima ning Andrei Svetšnikovi kaks tabamust tõid Carolina mängu tagasi. Sellest siiski ei piisanud, sest mängu viimasel minutil saatis Capitalsi mängija Lars Eller litri vastaste tühjaks jäänud väravasse (loe: väravavaht oli lisamängija vastu välja vahetatud) ning vormistas lõppskooriks 4:2.

Mängu peategijaks kerkis võitjate kasuks kaks väravat löönud Nicklas Bäckstörm.

Washington ja Carolina kohtuvad uuesti homme kell 22.00 (Eesti aja järgi).