Tottenham hädas? Põhimees Alli võib luumurru tõttu platsilt eemale jääda

Dele Alli.
Dele Alli. Foto: PAUL CHILDS / Action Images via Reuters

Inglismaa tippklubi Tottenhami Hotspuri meeskond on mures: vigastustega võivad tähtsatest mängudest eemale jääda koguni kaks põhimeest.

Meistrite liiga veerandfinaali avakohtumine oli Tottenhami jaoks vägagi positiivne, sest Manchester City suudeti alistada 1:0. Samas jäid kohtumise tulemust Tottenhami jaoks varjutama kaks vigastust.

Teisel poolajal väänas oma hüppeliigest staarründaja Harry Kane, kes koheselt väljakult lahkus. Kane'i hooaeg võib sellega olla ka lõppenud. Vigastada sai ka teinegi tähtis mängija, kelleks on Dele Alli.

Alli sai viga 87. minutil, kui ta maandus halvasti oma käe peale. Kuigi klubi pole ametlikult avaldust veel teinud, väidab väljaande Evening Standard'i ajakirjanik James Olley, et Alli käeluu on puruks ning sellega võib ka Alli väljakult eemale jääda.

Arvestades, et Tottenhami on ees ootamas tähtsad kohtumised nii Inglismaa kõrgliigas kui ka Meistrite liiga korduskohtumine Manchester City vastu, peab klubi leidma lahendusi. Hetkel pole teada, kas Alli saaks ka katkise käeluuga kohtumistes osaleda.