Tipphetked: Klavan tegi kauaoodatud tagasituleku, kahemehelises vähemuses lõpetanud Cagliari viigistas VARi abil Torinoga

Eesti jalgpallikoondise keskkaitsjast kapten Ragnar Klavan pääses sel aastal esimest korda väljakule, kui aitas oma koduklubil Cagliari Calciol Itaalia jalgpalli kõrgliigas Serie A võõral väljakul viigistada Torinoga 1:1. Viimati detsembri lõpus mänguaega teeninud 33-aastane eestlane tegi täna kaasa kogu kohtumise.

Võitluslikus mängus jäid avapoolajal väravad löömata. Kodumeeskond Torino läks aga teise poolaja alguses kohtumist 1:0 juhtima, kui 52. minutil sai jala valgeks kodumeeskonna ründaja itaallasest ründaja Simone Zaza. Sama mees jättis aga Torino 73. mänguminutil ühemehelisse vähemusse, kui peakohtunik Massimiliano Irrati näitas itaallasele otse punast kaarti.

75. minutil tõi Cagliari ründaja Leonardo Pavoletti tabloole 1:1 viiginumbrid, kui esmalt suluseisust värava löönud itaallase tabamuse luges õigeks videokohtunike süsteem (VAR). Ligi kaheminutilise pausi järel, mil videokohtunikud vaatasid viigiväravat mitmel korral kordusest, selgus millimeetrite mängus, et Pavoletti polnud siiski suluseisus.

82. minutil jäi ühemehelisse vähemuse ka Cagliari, kui 20-aastane itaallasest vasakkaitsja Luca Pellegrini sai teise kollase kaardi ehk kokkuvõttes punase kaardi. Lisaks teenis normaalaja kuuendal üleminutil teise hoiatuskaardi ka Cagliari itaallasest poolkaitsja Nicolo Barella, mistõttu lõpetas Cagliari kohtumise kõigest üheksamehelises koosseisus.

Kuus vooru enne hooaja lõppu asub Cagliari nüüd 37 punktiga 20 meeskonna konkurentsis 11. kohal. Torino jätkab 50 silmaga seitsmendal real.

Kogu mäng järelvaadatavana:

Video ei ole enam kättesaadav. Video ei ole enam kättesaadav.

Enne mängu:

Torino asub Serie A-s 49 punktiga kõrgel 8.kohal. Cagliari on kogunud 31 mänguga 36 punkti.