Zakaria Beglarišvili Eesti koondise särgis
Zakaria Beglarišvili Eesti koondise särgis Foto: FC Flora

Sel aastal Budapesti Honvedisse laenule siirdunud Zakaria Beglarišvili sai pärast pikka vigastuspausi taas väljakule.

FC Florast Bulgaariasse siirdunud poolkaitsja murdis veebruari alguses sõprusmängus roideluu ning pidi seetõttu ligi kaks kuud ravimisega tegelema. Möödunud nädalavahetusel sai Beglarišvili aga taas väljakule.

Lähiajal Eesti kodakondsuse saav Beglarišvili veetis Honvedi duubelvõistkonna eest Ungari kolmandas liigas väljakul kõik 90 minutit, kuid ei suutnud meeskonda võidule aidata – Rakosmenti KSK võitis kohtumise 1:2.

Beglarišvili suutis mitmel korral teravust luua: 26. minutil suutis poolkaitsja karistuslöögi väravasse saata, kuid kohtunik tühistas selle värava. 40. minutil teenis Beglarišvili penalti, kuid seda ei suutnud Milan Maier realiseerida, vahendab Soccernet