Niisugusest kohast jäi Eric Choupo-Motingil värav löömata.
Niisugusest kohast jäi Eric Choupo-Motingil värav löömata. Foto: Franck Fife / AFP / Scanpix

PSG jalgpallimeeskond võinuks eile kindlustada järjekordse Prantsusmaa meistritiitli, kuid jäi sellest sõna otseses mõttes paari sentimeetri kaugusele.

PSG kohtus Strasbourgiga ja pidi leppima 2:2 viigiga. Seejuures jättis mängu esimese värava löönud pealinnaklubi ründaja Eric Maxim Choupo-Moting veidi hiljem kasutamata nii kuldse võimaluse kui jalgpallurile üldse olla saab. Põhimõtteliselt võinuks ta lasta ka pallil rahulikult edasi veereda, et suurema töö ära teinud tiimikaaslane väravaau endale saaks.

PSG jäi poolajaks 1:2 taha, kuid jõudis Thilo Kehleri 57. minuti väravast viigini. PSG on 30 mänguga kogunud 26 võitu, 3 viiki ja 1 kaotuse ehk 81 punkti. Ühe kohtumise enam pidanud Lille jääb maha 20 silmaga. Seega vajab PSG meistritiitli kindlustamiseks kaheksast mängust veel kaht punkti.