Parkmetsa jooksu võitsid Rauno Laumets ja Luna-Aleksandra Lagoda

Tartu Postimees
Naiste üldarvestuses võitis noor jooksutalent Luna-Aleksandra Lagoda.
Naiste üldarvestuses võitis noor jooksutalent Luna-Aleksandra Lagoda. Foto: Margus Ansu

Eile leidis aset Lõuna-Eesti jooksuhooaega avav parkmetsajooks, mis tõi ilusa kevadilmaga osalema üle 1200 jooksja ja kõndija, teiste hulgas lapsi. Parkmetsajooks oli ühtlasi ka ‪‎Goruntartu sarja avaetapp.

Seitsmekilomeetrisel meeste jooksudistantsil valitses ülipika edumaaga keskmaajooksja Rauno Laumets, kes võitis ajaga 21.33. Teisele kohale jooksis end Roman Hvalõnski (22.50) ning kolmandale Marti Medar (22.59).

Naiste üldarvestuses võidutses noorte meister Luna-Aleksandra Lagoda (24.42). Talle järgnesid Elis Lillemets (25.35) ja Pille Hinn (26.24). Parkmetsajooksu 100+kg jooks-kõnni võitis Taivo Tera.

Goruntartu sari jätkub ja lõpeb Skechersi suvejooksuga 10. augustil. Parkmetsa jooksu võistlustulemusi näeb korraldajate MTÜ Treenitus kodulehel.