Postimees TV: Zlatan valmistab jätkuvalt MLSi kaitsjatele peavalu

Kris Ilves
, reporter

Rootsi ründaja Zlatan Ibrahimovic lõi möödunud ööl hooaja neljanda värava, kui tema koduklubi Los Angeles Galaxy alistas jalgpalliliigas MLS võõrsil Vancouver Whitecapsi tulemusega 2:0.

Whitecapsil avanes juba teisel minutil suurepärane võimalus minna mängu juhtima, kuid Ali Adnani panenka-penalti ebaõnnestus. Galaxy haaras juhtohjad 63. minutil, kui Ibrahimovici tsenderduse realiseeris väravaks Daniel Steres. Lõppseisu vormistas kaheksa minutit hiljem Ibrahimovic, kes võttis karistusalas meeskonnakaaslase tsenderduse rinnaga maha ja virutas mänguvahendi parema jalaga väravasse.

Ibrahimovic jagab väravalööjate edetabelis nelja tabamusega teist kohta. Eespool on vaid Los Angeles FC mehhiklasest ründaja Carlos Vela – endisel Londoni Arsenali ründajal on kirjas kuus väravat.

Ühe kaotuse kõrvale hooaja neljanda võidu saanud Los Angeles Galaxy hoiab läänekonverentsis 12 punktiga teist kohta. Linnarivaal Los Angeles FC on kogunud ühe punkti rohkem.