Eno-Gerrit Link
, veebilehe toimetaja
Pärnu Vapruse vutitiim teenis hooaja kolmanda võidu.
Pärnu Vapruse vutitiim teenis hooaja kolmanda võidu. Foto: Lilli Tölp

Pärnu Vapruse jalgpallimeeskond võitis Eesti meistrivõistluste esiliigaturniiri neljandas voorus võõrsil Tartu Welcot ja püsib kolme võiduga liigatabeli juhtgrupis.

Ehkki nädalasisesed võõrsil mängud ei pruugi amatöörmeeskondadele olla parima koosseisu komplekteerimisel lihtsamate killast, oli pärnakatel täna võtta heas hoos löögirusikas, mis kostitas vastaseid (garderoobi)väravaga mõlema poolaja lõpus.

Avapoolajal saatis palli tartlaste võrku Kristen Saarts. Teise poolaja lõpuminutel sahistas väravavõrku Ronaldo Tiismaa, kes sel hooajal on nelja matšiga löönud juba neli väravat.

2:0 võit annab Vaprusele turniiritabelis nelja vooru järel üheksa punktiga teise koha.

Vapruse järgmine mäng tuleb esmapäeval, kui koduväljakul võõrustatakse Tallinna FCI Levadia U21 meeskonda.

Esiliiga tabeliseis pärast neljandat vooru.