Postimees TV: kümnekesi jäänud Bayern lõi hullus mängus viis kolli!

Toimetas Indrek Raudkivi

Saksamaa jalgpalli karikavõistlustel selgusid kolmapäeval kaks viimast poolfinalisti. Müncheni Bayern alistas 2. Bundesliga klubi FC Heidenheimi jäähokiskooriga 5:4 ning Bremeni Werder oli parem FC Schalkest 2:0.

Teisel poolajal vahetusmeeste pingilt platsile tulnud Robert Lewandowski skooris kahel korral ning aitas koduväljakul vähemusse jäänud  Bayernil jõuda Saksamaa karikavõistluste poolfinaali.

Pärast veerandtunnilist mängu saadeti väljakult jalgu puhkama Bayerni Niklas Süle - punane kaart!

«Ma ei oska kuidagi seda mängu hinnata,» ütles Müncheni keskväljamootor Thomas Müller.

«Uskumatu, et nad jõudsid 2:4 kaotusseisust 4:4 viigini, matš oleks võinud ka teisiti lõppeda,» sõnas Müller.

Saksamaa meistermeeskonnal õnnestus Leon Goretzka 12. minuti väravast 1:0 juhtima minna, kuid aste madalamas liigas palliv külalismeeskond läks Robert Glatzeli ja Marc Schnattereri löökidest 2:1 ette.

Thomas Müller viigistas ning väravad Lewandowskilt and Serge Gnabry`lt andsid kodumeeskonnale juba turvalisena näiva kaheväravalise edu. Kuid Heidenheim ei andnud alla. Glatzel lõi veel kaks väravat, ent ei saa täiel rinnal kübaratrikist rõõmu tunda, sest meeskonnakaaslase õnnetu käega mäng karistusalas 83. mänguminutil andis Lewandowskile võimaluse lüüa 11 m karistuslöök ning poolakas realiseeris selle külmavereliselt.

Saksmaa karikavõistlusete nelja parema hulka jõudsid seega Müncheni Bayern, Bremeni Werder ning  teisipäeval veerandfinaalides võidukad olnud Hamburger SV  (alistas SC Paderborni 2:0) ja RB Leipzig, kes võitis lisaajal 2:1 Augsburgi.