Kohtla-Järve vutiklubiga liitunud kolumbialasel kulus skoorimiseks vaid 7 minutit

Erik Gamzejev
, ajakirjanik
JK Järve vägev ründejõud: kolumbialane Duvan Mosquera Torres (vasakul) lõi võidumängus kaks väravat.  Ühe värava kirja saanud brasiillane Youri Sousa Lellis skooris viiiendat mängu järjest.
JK Järve vägev ründejõud: kolumbialane Duvan Mosquera Torres (vasakul) lõi võidumängus kaks väravat. Ühe värava kirja saanud brasiillane Youri Sousa Lellis skooris viiiendat mängu järjest. Foto: Matti Kämärä / Põhjarannik

Kohtla-Järve JK Järvega liitunud 22aastane Kolumbia ründaja Duvan Mosquera Torres lõi oma uue klubi eest värava juba esimese mängu 7. minutil.

JK Järve sai laupäeval esiliigas hooaja teise võidu alistades mullu selle liiga tippu kuulunud FC Elva 2:1.

Kohtla-Järve kasuks lõid selles võidumängus väravaid Lõuna-Ameerika jalgpallurid. Pärast pikka kaalumist meeskonda arvatud Kolumbia ründaja Duvan Mosquera Torres avas oma esimeses mängus JK Järve eest skoori juba kohtumise 7. minutil.

25. minutil Elva viigistas, kuid teise poolaja alguses, 47. minutil lõi kohtmise saatuse otsustanud värava brasiillane Youri Sousa Lellis.

JK Järve on esiliigas võitnud kolmest mängus kaks ja on kuue punktiga neljandal kohal.

Duvan Mosquera Torres tuli Kohtla-Järvele Peruu tugevuselt teise liiga klubist Atletico Grau, kus ta pääses platsile kolmes mängus. Suurem osa tema jalgpallurikarjäärist on möödunud aga Kolumbia esiliiga klubis Barranquilla. Parimad ajad oli tal seal aastatel 2014 ja 2015, mil ta osales paarikümnes liigamängus. Selle klubi kodustaadionil on ligemale 50 000 kohta.

Torres on ühe hooaja mänginuid  ka Venetsueela klubis Yaracuyanos.

Vaata siit videost Duvan Mosquera Torrese paremaid sooritusi Lõuna-Ameerika jalgpallistaadionidel: