Vändra alistas kaotusseisust Tabasalu, PJK jäi alla Paidele

PJK vs. Vändra Vaprus.
PJK vs. Vändra Vaprus. Foto: Regita Lepla/JK Vändra Vaprus

Esiliiga B-tasandil pallivad Pärnumaa jalgpalliklubid mängisid kolmanda vooru matše kodustaadionidel.

Pärnu jalgpalliklubi (PJK) võõrustas kodusel kunstmurustaadionil 50 pealtvaataja ees Paide linnameeskonna U21 esindust ja pidi vastu võtma 0:2 kaotuse. Paidekad lõid mõlemal poolajal ühe värava: 26. minutil oli täpne Andre Järva ja 76. minutil Ander Ott Valge.

Vändra kunstmurustaadionil läksid vastamisi sealne Vaprus ja JK Tabasalu. Kuigi Marko Kristali juhendatav Tabasalu asus matši penaltist 1:0 juhtima, vastasid vändralased neljal korral. Kübaratriki sai kirja Martin Pärn, korra suskas mänguvahendi vastaste võrku Kevin Künnapas.

Nii Vändral kui PJK-l on kolmest mängust kaks võitu, millega liigatabelis jagatakse esimest kuni viiendat kohta.

Järgmisel pühapäeval mängib Vaprus Võru Heliosega ja PJK FC Nõmme Unitediga.