Postimees TV: Porto kaitsja langes täpse penalti järel valudes väljakule

Silver Tabo

FC Porto jalgpalliklubi kaitsemängija Alex Telles tegi eile Braga Sportingu meeskonna vastu penaltit realiseerides endale viga, misjärel valugrimassides 26-aastane brasiillane kohe välja vahetati.

Valitsev Portugali meisterklubi oli Braga vastu võõral väljakul parasjagu 1:2 kaotusseisus, kui külalismeeskonna kasuks määrati penalti. Telles suutis 69. mänguminutil tuua tabloole viiginumbrid, kuid seda sellise hinnaga, et vigastas ise lööki sooritades oma puusa.

Porto kangelaseks kerkis aga kahe tabamusega brasiillasest ründaja Tiquinho Soares, kes lõi esmalt 26. minutil 1:1 viigivärava ning samuti märgiti tema 79. minutil sündinud 3:2 võiduvärava autoriks.

Portugalis käib tänavu kõva heitlus tiitlivõidu nimel, sest seitse vooru enne hooaja lõppu püsivad liigatabeli tipus võrdselt 66 punktiga nii Benfica kui ka Porto. Neile järgnevad omakorda võrdselt 58 silmaga Lissaboni Sporting ja Braga Sporting.