Silver Tabo
, reporter
Lionel Messi tähistamas väravat koos brasiillasest keskpoolkaitsja Malcomiga.
Lionel Messi tähistamas väravat koos brasiillasest keskpoolkaitsja Malcomiga. Foto: LLUIS GENE / AFP

Hispaania jalgpalli kõrgliigas La Liga kindlustas Barcelona laupäeva õhtul koduväljakul saadud 2:0 võiduga Espanyoli üle liigatabelis liidripositsiooni, säilitades teisel kohal paikneva Madridi Atleticoga 10-punktilise vahe.

Võitjate kangelaseks kerkis ei keegi muu kui Barcelona staarründaja Lionel Messi, kes keerutas esmalt 71. minutil efektselt väravasse karistuslöögi ning oli lisaks resultatiivne 89. minutil Malcomi antud väravasöödust.

Käimasoleval hooajal on argentiinlane nüüd kogunud enda arvele 31 tabamust. Viimase 15 La Liga kohtumisega on Messi skoorinud 22 väravat.

Väravapeo korraldas aga Madridi Atletico, kui alistas võõral väljakul tulemusega 4:0 Deportivo Alavesi meeskonna. Jala said valgeks nii Saul Niguez (5.), Diego Costa (11.), Alvaro Morata (59.) kui ka Thomas Partey (84.).