Eno-Gerrit Link
, veebilehe toimetaja
Ronaldo Tiismaa (77) on sel hooajal saanud kirja juba kolm tabamust.
Ronaldo Tiismaa (77) on sel hooajal saanud kirja juba kolm tabamust. Foto: Lilli Tölp /

Ronaldo Tiismaa kaks väravat aitasid Pärnu Vapruse meeskonna Eesti jalgpallimeistrivõistluste esiliigaturniiri kolmandas voorus Rakveres kohaliku Tarva vastu 2:1 võiduni.

Pärnu tiimi ründaja avas skoori kümnendal minutil penaltipunktilt ja suurendas eduseisu, koksates poolaja keskel Tarva väravavahi Artem Levizi eest peaga võrku paremalt äärelt tulnud tsenderduse.

Tarval õnnestus Joonas Ljaši penaltist 44. minutil kaotusseisu vähendada, ent kumbki meeskond ei suutnud rohkem skoori teha ja nii teenis Vaprus hooaja teise võidu.

Pärnakatel on kolmest mängust kuus punkti, millega paiknetakse turniiritabelis kolmandal real.

Vapruse järgmine mäng on järgmisel neljapäeval Tartus Welcoga.