Viljandlased lõid arukülalasi, kindlustades tabelikohta

Priscilla Õmblus

Kolmapäeva õhtul peeti Eesti meeste käsipalli meistriliiga vaheturniiri eelviimane voor ning Viljandi spordihoones Aruküla/Audentest võõrustanud Viljandi HC võitis suurelt, 31:18.

Üle Eesti peeti kolmapäeval kolm käsipalli meistriliiga kohtumist: B-vaheturiiril peatas Viljandi HC Aruküla/Audentese võiduseeria ning SK Tapa alistas HC Viimsi / Tööriistamarketi, A-vaheturniiri kohtumises võitis HC Kehra / Horizon Pulp & Paper Põlva Coopi.

Viljandis alustati kohtumist rajult: Simon Drõgin, Andrei Khapal ja Mihkel Lõpp viisid kodumeeskonna kolme minutiga 4:0 ette. Lõpp lisas veel ühe värava, enne kui ka Aruküla/Audentes suutis palli võrku toimetada. Vahe vähenes 5:3 peale, kuid siis tabasid kõik Viljandi välismängijad, Andrei Khapal, Volodõmõr Maslak ja Sergei Rodjukov, kahel korral. Arukülalased olid üheksa minutit väravata ja vaheajaks juhtisid võõrustajad juba 21:7.