Valus: PJK naiskond pidi superkarika finaalis viimastel minutitel Flora paremust tunnistama

PJK vs. Flora.
PJK vs. Flora. Foto: jalgpall.ee

Eesti naiste jalgpallihooaja avalöök kujunes dramaatiliseks, kui FC Flora alistas tänu viimaste minutite väravale 247 pealtvaataja ees Pärnu jalgpalliklubi (PJK) 2:1.

Mullu kõik kolm karikat võitnud pealinlased asusid Tallinnas Sportland Arenal matši juhtima esimese poolaja lõpus, kui skoori tegi Kristiina Tullus.

Teise poolaja alguses õnnestus pärnakatel Anastasija-Grazyna Shcherbachenia tabamusest seis viigistada. Viimane sõna jäi siiski florakatele, kui 88. minutil mängisid Anastassia Morkovkina hoolealused oma karistusalas käega ja Katrin Loo ei eksinud penaltipunktilt.

Meistriliiga hooaeg algab järgmisel laupäeval: Pärnu läheb avavoorus koduväljakul vastamisi Põlva Lootosega.