Vikingitel ei õnnestunud liiga liidrit murda

Anne Põder
Sass Karemäe murrab Tarvase kaitsest mööda, et meeskonnale vajalikku punktilisa teenida. Foto: Germo Aabla

Paide korvpallimeeskond Viking Window kohtus eile õhtul Rakvere spordihallis Saku esiliiga liidri RSK Tarvasega. Suurema osa ajast tuli paidelastel olla tagaajaja rollis ning lõpuks tunnistada, et võiduga nad koju ei lähe.

Esimene veerandaeg oli võitluslik ning Viking Window ei lasknud vahet kordagi suureks käriseda. Tablool sai näha mitu korda ka viigiseisu. Viimastel minutitel tabas paidelasi aga ebaõnn, sest mitu viset järjest ei tabanud, kuid vastased tabasid samal ajal kolmese ja kahese. Nii mindigi väiksele puhkusele viiepunktilises kaotusseisus 13:18.

Teine veerand algas Vikinglastele tujutult. Mõõnast tulenevalt kärises vahe vastasega vahepeal juba 14 punktile. Aga sellest tuldi välja ning tekitati innuka mänguga mõõn hoopis vastastele, kes lasid paidelastel ühtejärge visata lausa kaheksa punkti. Poolajavile kõlades olid vahe Tarvasega siiski kümme punkti ehk 34:44.