Euroliiga liider Fenerbahce sai CSKAlt napi kaotuse

Postimees Sport
CSKA - Fenerbahce
CSKA - Fenerbahce Foto: Ramil Sitdikov / Sputnik

Korvpalli Euroliiga liider Istanbuli Fenerbahce tunnistas täna CSKA 68:70 Moskva CSKA paremust.

Koduväljakul mänginud CSKA jäi avaveerandajal 14:18 kaotusseisu, kuid kahel järgmisel veerandajal suudeti ise omakorda Fenerbahcest üle olla ning nii mindi viimasele veerandajale vastu 52:48 eduseisus.

Kuigi Fenerbahce suutis viimasel veerandajal mängu tagasi tulla ning lõpu vägagi põnevaks teha, võitis kohtumise lõpuks siiski CSKA 70:68. Fenerbahce jätkab siiski liigaliidrina, olles kogunud 23 võitu ja 5 kaotust, CSKA-l on tabelis kirjas üks võit vähem.

CSKA resultatiivseim oli Will Clyburn 16 punktiga, lisaks aitas Cory Higgins kaasa 15 punktiga. Fenerbahce resultatiivseim oli Nikola Kalinic 17 punktiga.