Robert Viiberi koduklubi liikus esikaheksasse

Margus Martin
Robert Viiber (tõstel) on hooaja eel seatud eesmärgi juba täitnud, jõudes Odolena Voda meeskonnaga Tšehhi võrkpalli meistrivõistluste veerandfinaali. Foto: www.cvf.cz

Tšehhi võrkpalli kõrgliiga meeskonnas Odolena Voda Aero palliv Robert Viiber alustas koduklubiga play-off-kohtumisi.

Kaheksandikfinaali esimeses matšis vandus rakverlasest sidemängija koos meeskonnakaaslastega kodusaalis 0:3 (–22, –20, –26) alla Praha VK Lvi tiimile. Kordusmängus alistati neljapäeval sama vastane võõral väljakul 3:1 (–18, 21, 19, 19).

Kaheksandikfinaali otsustavas, kolmandas mängus võitis Viiberi koduklubi Odolena Voda Aero meeskonnaga 3:1 Praha VK Lvi tiimi, tagades pääsu veerandfinaali.

Avageimi võitsid väljakuperemehed 25:19, teise 28:26, kaotasid kolmanda 21:25 ning võitsid neljanda 25:21.

Algkoosseisu kuulunud 22-aastase ja 205 sentimeetrit pika rakverlasest sidemängija arvele kogunes lõpuks viis punkti.

Extraliga nime kandvatel Tšehhi meistrivõistlustel tagasid pääsu play-off’i tosinast põhiturniiril mänginud meeskonnast kümme edukamat.

Odolena Voda hõivas nende hulgas kaheksanda ning Praha VK Lvi üheksanda koha.

Odolena Voda seadis hooaja eel eesmärgiks pääsu esikaheksasse.