Isco ja Bale tõid Zidane'ile esimeses mängus võidupunktid

Siim Kaasik
, siim.kaasik@postimees.ee
Madridi Reali peatreener Zinedine Zidane alustas oma teist ametiaega võiduga.
Madridi Reali peatreener Zinedine Zidane alustas oma teist ametiaega võiduga. Foto: SUSANA VERA / REUTERS

Madridi Reali jalgpalliklubi alistas Hispaania kõrgliigas peatreeneri Zinedine Zidane’i tagasitulekumängus 2:0 Celta Vigo.

Real läks koduväljakul kohtumist juhtima 62. minutil, kui täpne oli Isco. 77. minutil viis Gareth Bale kodumeeskonna 2:0 ette.

Zidane tegi kohe esimeses mängus ka ühe märgilise vahetuse, kui jättis väravavahi Thibaut Courtois' pingile ning andis mänguaega Keylor Navasele.

Tegu oli Realile liigahooaja 17. võiduga. Tabelis on neil kirjas nüüd 54 punkti, mis annab neile kolmanda koha. Mängu vähem pidanud Barcelonal ja Madridi Atleticol on punkte vastavalt 63 ja 56. Celta Vigo on 25 punktiga 18. kohal ehk väljalangemistsoonis.