Messi kiitis Ronaldot ja Ajaxit

Cristiano Ronaldo ja Lionel Messi (paremal).
Cristiano Ronaldo ja Lionel Messi (paremal). Foto: Manu Fernandez / AP

Jalgpalli Meistrite liigas Barcelona veerandfinaali vedanud Lionel Messi jagas kiidusõnu Cristiano Ronaldo ja Amsterdami Ajaxi suunas.

Barcelona alistas kolmapäeval Meistrite liiga kaheksandikfinaali korduskohtumises Lyoni Olympique’i 5:1 ja pääses kahe mängu kokkuvõttes sama skooriga kaheksa parema hulka. Messi sai kordusmängus kirja kaks väravat (üks penaltist) ja kaks resultatiivset söötu.

Mängujärgsel pressikonverentsil uuris ajakirjanik argentiinlaselt, mida ta arvab Ronaldo esitusest päev varem (3:0 võidumängus kübaratrikk) Madridi Atletico vastu. «See, mida Cristiano Ronaldo ja Juventus tegid, oli muljetavaldav,» sõnas Messi ning lisas: «Ma arvasin, et Madridi Atletco on tugevam. Ronaldol oli maagiline õhtu kolme väravaga.»

Meistrite liiga veerandfinaalpaaride loosimine toimub reedel. Mida arvab Messi aga Juventuse ja Ronaldoga kohtumisest? «Kõik vastased on keerulised,» lausus Messi. «Kas või Ajax, kes on näidanud, et on noortest koosnev suurepärane meeskond ja nad ei karda kedagi. Pole vahet, kellega me kohtume, sest igal juhul läheb keeruliseks. Peame olema valmis raskeks väljakutseks.»

Barcelona (Hispaania), Torino Juventuse (Itaalia) ja Amsterdami Ajaxi (Holland) kõrval jõudsid Meistrite liiga veerandfinaali ka Tottenham Hotspur, Manchester United, Manchester City, Liverpool (kõik Inglismaa) ja Porto (Portugal).