Rakvere orienteerujad tõid tiitlivõite

Merly Raudla
Rakvere Orienteerumisklubi sportlased ei jäänud Eesti meistrivõistlustel tühjade pihkudega. Foto: Rakvere Orienteerumisklubi

Põlva lähistel Hatikul peeti suusaorienteerumise lühi- ja tavaraja Eesti meistrivõistlused, kus noppisid tiitleid ka Rakvere OK sportlased.

Klubi vapraim oli Sander Pritsik, kes võitis M18 vanuseklassis Eesti meistritiitli nii lühi- kui ka tavarajal.

Hõbemedaliga mõlemal distantsil lõpetasid Anett Kari N14 ja Liis-Marii Kaso N16 klassis. Kelly Vildek saavutas esimese koha tavarajal ja teise koha lühirajal.

Epp Paalberg sõitis tavarajal N21 klassis end pronksmedalile. Kolmanda kohaga naasid veteranid Raili Rooba (N45) ja Aleksander Pritsik (M55) lühirajalt ning Merike Mets (N45) tavarajalt.

Noorte karikasarja arvestuses võitis M18 klassis esikoha Sander Pritsik, teise koha saavutasid Anett Kari N14, Liis-Marii Kaso N16 ja Ragnar Rooba M18 klassis.

Sulailmad ja sellele järgnenud külmad olid muutnud lumikatte napiks ja raja jäiseks, mis võimaldas paljudes kohtades otselõikeid väljaspool suusarada.