Noored alustasid võiduga

Kuido Saarpuu

Paide linnameeskond U21 alistas esiliiga B avavoorus võõrsil Viimsi Jalgpalliklubi 1:0, mängu ainsa värava lõi teisel poolajal Ander Ott Valge.

Valge oli reedel osaline ka esindusmeeskonna 2:0 võidumängus Kalju üle sekkudes teisel poolajal vahetusest ning oli laupäeval üks kaheksast esindusmeeskonna mängijast, kes täismängu kirja sai. Algkoosseisus alustas ka 15-aastane Rasmus Kallas, aga ka Rait Õlge ja Jaagup Luts.

Mäng oli üsna võimalustevaene, kuigi enamuse mänguajast oli kerge initsiatiiv Paide poolel. Kodumeeskond tõi teisel poolajal väljakule legendaarse Andres Operi, kel aga Rene Merilo valvatava värava võrku sahistada ei õnnestunud.

Paide vormistas võidu Ander Ott Valge 73. minuti väravast ning kirjutas tabelisse kolm võidupunkti.

Esimene kodumäng seisab Paide linnameeskond U21 võistkonnal ees sel laupäeval kl 13, mil Paidesse tuleb külla Nõmme United. (JT)