Märt Pilme
, reporter
PJK vs. Volta.
PJK vs. Volta. Foto: Pärnu jalgpalliklubi Facebook

Pärnu jalgpalliklubi (PJK) mängis täna hooaja esimese mängu esiliiga B-tasandil ehk tugevuselt kolmandas liigas, kui alistas kohalikul kunstmurustaadionil 60 pealtvaataja ees Põhja-Tallinna Volta 2:1.

Igor Prinsi juhendatavad asusid 20. minutil juhtima, kui skoori avas Jevgeni Novikov. Seitse minutit hiljem oli suvepealinlaste edu juba kaheväravaline, kui võrku sahistas Kein Makovei. Avapoolaeg lõppes 2:0.

Teisel poolajal lõid pealinlased ühe tagasi, kui penaltipunktilt oli 81. minutil täpne Taavi Laurits.

PJK järgmine matš tuleb pühapäeval, kui võõral väljakul võetakse mõõtu JK Tabasaluga.