Mäng nagu Ameerika mägedel

Anne Põder

Eile õhtul Paide E-Piima spordihallis peetud Eesti korvpalli Saku esiliiga kohtumist Paide Viking Window ja Rapla KK/Kohila vahel võib iseloomustada kui sõitu Ameerika mägedel: tablool sai näha nii paidelaste ligi 20 punktilist edu kui ka viigiseisu.

Kuigi mäng algas rabedalt, suutsid vikingid oma mängu siiski kiiremini käima saada ning viskasid esimese kümne minutiga 24 punkti vastaste kaheksa vastu.

Teises veerandis õnnestus kodumeeskonnal eduseisu hoida ehkki paar mõõna, kus punktivahe kiirelt sulama kippus, tuli siiski sisse. Aga ohtlikuks olukord ei kujunenud ning poolajale mindi turvalise kümnepunktilise eduseisuga 46:36