Valitsev meister teenis hooaja avamängus paidelastelt külma duši

Anne Põder

Eesti jalgpalli Premium meistriliiga hooaja avamängus kohtusid eile õhtul Hiiu staadionil Nõmme Kalju ja Paide linnameeskond. Paidelased suutsid kodumeeskonda šokeerida oma 2:0 võiduga.

Eelmisel aastal klubi ajaloo teise Eesti meistritiitli ja hiljuti esimese superkarika võitnud Nõmme Kaljut tabas esimene ebameeldiv üllatus seitse minutit enne poolajavilet, kui Paide ründaja Alassana Jatta kasutas ära vastaste kaitsja eksimuse ja lõi palli kindlalt väravasse. Paide üheväravalises eduseisus mindi ka puhkepausile.

Teise poolaja 56. minutil karistasid paidelased vastaseid kodupubliku silme all veel teisegi väravaga. Ka see sündis kaljulaste kaitsetöö eksimusest, mille vormistas kiirelt ja oskuslikult väravaks Kevin Kauber.