Võru klubi võitis kolm meistritiitlit

Jaan Rapp
, tegevtoimetaja
Kelly-Anete Koik on kõrgushüppes juba aastaid kuulunud omavanuste seas Eesti parimate sekka. Sedapuhku tuli ta Eesti meistrivõistlustelt tagasi hõbemedaliga. Anneli Taul / Arhiiv Foto: Anneli Taul

Hiljutistel Eesti U23, U20 ja U18 vanuseklassi meistrivõistlustel esinesid edukalt Võru kergejõustikuklubi Lõunalõvi esindajad, kes tõid pealinnast koju kuus medalit. Neist kolm olid kuldsed.

Kõik kolm meistritiitlit tulid klubile U23 vanuseklassis. 400 meetri jooksus võitis selle Kristel-Liis Jõendi, kolmikhüppes Raimond Vink ja kuulitõukes Tuule Müürsepp.

Samas vanuseklassis tuli klubile ka pronksmedal. Selle teenis 60 meetri jooksus välja Kristin Saua. Ülejäänud kaks pronksi võitsid Lõunalõvi esindajad U18 vanuseklassis: Sander Süvaorg kaugushüppes ja Nele Jõgeva kõrgushüppes.

Valga klubi Maret-Sport esindajad võitsid neli hõbedast ja ühe pronksikarva medali. Kaks korda tõusis poodiumile U20 vanuseklassis võistelnud Kevin Koik, kes oli teine 60 meetri teatejooksus ja kolmas teivashüppes. Samas vanuseklassis tõid Valga klubile hõbemedali Taavi Eistre kõrgushüppes ja Laura Trašanov kuulitõukes. Kelly-Anete Koik oli aga teine U18 vanuseklassi kõrgushüppes.

«Noored olid väga tublid,» kommenteeris Maret-Spordi kergejõustiklaste esinemist klubi treener Riho Meri.