Silver Tabo
Lionel Messi.
Lionel Messi. Foto: MARCELO DEL POZO / REUTERS

Hispaania jalgpalli kõrgliigas teenis FC Barcelona võõral väljakul tulemusega 4:2 võidu Sevilla meeskonna üle.

Seejuures jäi tiitlikaitsja avapoolajal kaks korda kaotusseisu, kui esmalt avas kodupubliku rõõmuks 22. mänguminutil skoori Jesus Navas, ent neli minutit hiljem lõi oma avavärava Barcelona tähtmängija Lionel Messi. Poolajapausile läks eduseisus siiski Sevilla, kuna 42. minutil sai jala valgeks Gabriel Mercado.

Teine poolaeg kuulus aga 31-aastasele Messile, kelle 67. ja 85. minuti tabamused märkisid argentiinlase karjääri 50. kübaratrikki. Normaalaja kolmandal üleminutil tõi Messi söödust tabloole Barcelona 4:2 võidunumbrid Luis Suarez.

Liigatabelis paikneb Barcelona nüüd 25 mängu järel 57 punktiga kindlalt liidrikohal, edestades ühe kohtumise vähem pidanud Madridi Atleticot juba kümne silmaga. Kolmandal real paikneb 45 punktiga samuti ühe mängu vähem pidanud Madridi Reali meeskond. Neist esimene läheb homme vastamisi väljalangemistsoonis paikneva Villarrealiga ning teine pealinnaklubi liigatabeli keskmiku Levantega.