Credit24 meistriliiga veerandfinaalis alistas Pärnu võrkpalliklubi teist korda Tallinna Selveri ja pääses nelja hulka. Kui avamängus ei tulnud võit kergelt, siis täna oli pärnakate paremus mäekõrgune.

Matš algas võrdsete lahinguna, kuid geimi keskel lajatas Toms Švans kolm pallinguässa järjest ja Pärnu pääses turvaliselt ette (16:10). Edu käest ei antud ja esimene geim võideti 25:19. Suvepealinlased kõmmutasid kuus ässa pealinlaste nulli vastu. Vastuvõtuprotsentki rääkis kindlalt Pärnu kasuks: 60 vs. 27.

Teiseski rebis Pärnu 12:7 ja 17:11 ette ning võidutses 25:17. Kodumeeskond oli taas Tallinna tiimist igas elemendis üle.

Kolmas geim algas Taavet Leppiku kahe ässaga ja kiire edu oli taas pärnakatel (3:0). Pärast Švansi kuuendat ässa (8:1) olid Avo Keele hoolealuste näod juba nalja täis, sest suur edu oli käes ja 3:0 võit näis käeulatuses. Pärnu lustis täiega ja geimi keskel oli edu 18:10 ning perioodi lõpus 25:17.

Suvepealinna publik oli saalis püsti – 3:0!

Chizoba Neves Atu kõmmutas üleplatsimehena 20 punkti (+14). Ilja Kovaljov lisas 16 (+11) ja Leppik 12 silma (+9). Kuus pallinguässa löönud Švans sai kirja seitse punkti (+4). Selveri edukaim oli 14 silmaga Albert Hurt.

Pärnu vastuvõtuprotsent oli 55, vastastel 31. Rünnak suvepealinlastele 54 vs. 49. Pärnakad lajatasid 14 ässa, vastased mitte ühtegi. Selver võidutses vaid blokkides: kaheksa vs. kuus.

Meistriliiga final four toimub 1.–2. märtsini Tartus.