Rasmus Maalinn saavutas jääpurjetamise MM-il 7. koha

Rasmus Maalinn
Rasmus Maalinn Foto: Elise Umb

Ameerika Ühendriikides Ohio osariigis toimunud DN klassi maailmameistrivõistlustel saavutas Rasmus Maalinn üldarvestuses seitsmenda koha, olles sellega ühtlasi MM-i parim juunior.

MM-i kestel peeti Indiani järvel kuus võistlussõitu, millest kahes finišeeris Maalinn teisena. Ülejäänud sõitudest sai meie sportlane kirja 18., 10., 12. ja 9. tulemuse.

„Täna meil tuult ei olnud ja sõita ei saanudki. MM on nüüd läbi, aga tõenäoliselt kolime ümber ja Põhja-Ameerika meistrivõistlused algavad juba uues asukohas,” sõnas kaks nädalat tagasi Poolas kolmandat korda DN klassi juunioride maailmameistriks tulnud Maalinn pärast eilset võistluspäeva.

MM-i kulla võitis poolakas Michal Burczynski kaasmaalaste Jarek Radzki ja Tomasz Zakrzewski ees.