Avo Keel veerandfinaali eel: Tuleb pingeline seeria, kui kellelgi närvid üles ei ütle

Avo Keel.
Avo Keel. Foto: Tairo Lutter

Pärnu võrkpalliklubi meeskond lõpetas Balti liiga ehk Credit24 meistriliiga 1:3 kaotusega tabeli eelviimasele OC Limbaži/MSĢ-le, kellele see oli 20 mängust alles neljas võit.

Kohalik klubi sõitis 120 kilomeetri kaugusele viie põhimeheta: koju jäid nii Silver Maar, Martti Keel, Chizoba Neves Atu, Toms Švans kui Ilja Kovaljov. Küll sai debüütmängu kirja Saaremaa võrkpalliklubist laenatud Siim Ennemuist.

Liigatabeli neljas koht toob veerandfinaalis vastaseks viienda, Tallinna Selveri, keda enne Limbaži mängu kodusaalis põnevas lahingus 3:2 võideti. Veerandfinaalid mängitakse kahe võiduni: esimene matš on ülehomme pealinnas ja teine laupäeval kodusaalis. Kui mängud jäävad 1:1 viiki, tuleb otsustavgi pühapäeval Pärnus.