Viljandi lõpetas põhiturniiri võidukalt

Priscilla Õmblus
Viljandi HC lõpetas meistriliiga põhiturniiri võidukalt, kolmapäevases mängus kandis resultaadi eest suuresti hoolt Sergei Rodjukov. Foto on tehtud varasemas mängus Aruküla/Audentesega. Foto: Elmo Riig

Meeste käsipalli meistriliiga põhiturniiri viimane voor lõppes Viljandi HC-le kodusaalis 22:19 (12:10) võiduga SK Tapa üle.

Olgugi et kolmapäeval Viljandi spordihoones peetud lahingu avapoolaeg algas tasavägiselt nagu hooaja esimene vastasseis, mis oli lõppenud 23:23 viigiga, jättis Viljandi esindusmeeskond seekord võidu siiski koju.

Esimesel veerandtunnil ei saanud kumbki tiim enam kui minimaalse eduga minema ning 15. minutil kulges mäng 7:6 tapalaste dikteerimisel. Siis tabas Sergei Rodjukov kaks korda, Simon Drõgin ja Andrei Khapal lisasid ühe värava ning võõrustajad said 10:7 ette. Kolmeväravalist edu suutsid nad hoida peaaegu poolaja lõpuni, kuid Raimond Himma tabamus ning Mikola Naumi karistusviske tõrje aitasid tapalastel vaheajale minna 10:12 kaotusseisus.