Levadia võttis Venemaa karikafinalisti skalbi

Kris Ilves
Mark Oliver Roosnupp.
Mark Oliver Roosnupp. Foto: Marko Saarm / Sakala

Mullu jalgpalli Eesti meistrivõistlustel teise koha ja hõbemedali pälvinud Tallinna Levadia sai Küprosel toimuva FNL Cupi avalahingus 1:0 jagu Venemaa tugevuselt teises liigas mängivast Kurski Avangardist.

Mängu ainsa värava eest hoolitses 31. minutil Tallinna Levadia ründav poolkaitsja Mark Oliver Roosnupp. Levadia lõpetas kohtumise kümnekesi, sest 86. minutil teenis teise kollase kaardi kaitsev poolkaitsja Juri Tkatšuk.

Venemaa esiliigas kolmandat kohta hoidev Kurski Avangard jõudis mullu Venemaa karikavõistlustel üllatuslikult finaali, kus jäi 1:2 alla Tosnole. Tänavu hoiab Kurski Avangard Venemaa esiliigas kolmandat kohta.

Levadia jätkab FNL Cupi ehk Venemaa esiliiga karikavõistlusi teisipäeval, kui kohtub Moskva Spartaki duubelmeeskonnaga.