Tõusude ja mõõnadega mäng lõppes vikingitele kaotusega

Anne Põder

Eile õhtul Paide E-Piima spordihallis Saku korvpalli-meistrivõistluste esiliigas  Viking Window vastaseks olnud Betoonimeister/Tskk/SK Nord lahkus saalist võiduga.

Kohtumine algas vastaste kohese pressinguga. Paide meestel võttis veidi aega, et mäng käima saada. Kui see lõpuks juhtus, kahanes külalismeeskonna eduseis üha väiksemaks ning esimene veerandaja lõpus oli juba võrdsete võitlus. Puhkepausile minnes näitas tabloo siiski 15:19 Viking Window kaotust.

Teisel poolajal püüdsid paidelased vahet kolmepunktivisetega vähendada ning publiku suureks rõõmuks tabasid kaugvisked järjepanu ning peagi oli tablool viigiseis 27:27 ning seejärel läks kodumeeskond ka esimest korda juhtima 29:27.