Serviti võitis kodus Viimsit

Kuigi viimsilastel jõudu oli, siis võidupunktid sai ikka Põlva Serviti. FOTO: Helin Potter Foto: Helin Potter

Põlva Serviti kohtus meistriliiga 13. voorus HC Viimsi/Tööriistamarketiga, keda väravatevaeselt alanud mängus võideti 34: 26.

Ei ole just tavapärane, et Serviti kodusaalis mängides saab esimese värava kirja alles 9. mänguminutil, kuid meistriliiga kohtumises HC Viimsi/Tööriistamarketi vastu just selliselt põlvakate jaoks mäng algas. Õnneks oli tegemist seisu viigistava väravaga, sest ka vastane ei olnud suutnud pärast avaväravat 4. mänguminutil rohkem palle Serviti väravasse saata. Sellega sai väravatepõud lõpu ning poolajale mindi juba põlvakate juhtimisel, mis teisel poolajal vormistati vajalikuks võiduks.

«Oli selline keskpärane mäng. Olime raskustes vastase väravavahiga ning ei suutnud mitut 1: 1 olukordi ära realiseerida. Rohkem said mänguaega ka nooremad mängijad. Jätkame ettevalmistusega reedeseks Balti liiga kohtumiseks,» võttis treener Kalmer Musting lühidalt kohtumise kokku.

Väravavaid visati jägmiselt: Mathias Rebane, Anatolii Chezlov, Alfred Timmo, Stanislav Kholodiuk 5, Martin Grištsuk 4, Sander Sarapuu 3, Hendrik Varul, Henri Sillaste 2, Raiko Rudissaar, Ülljo Pihus, Henri Hiiend 1.

Reedel kohtub Serviti kodusaalis Riihimäe Cocksiga.