Martti Keel servil.
Martti Keel servil. Foto: Mailiis Ollino

Pärnu võrkpalliklubi teenis viimasest 12 mängust 11 võidu, kui Credit24 meistriliigas alistas tabeli kuuenda, Rakvere 3:0.

Suvepealinlased võtsid kindla võidu, andes vastastele geimides 19, 17 ja 17 silma.

Avo Keel mängitas täna kümmet meest ja punktid jagunesid üsna võrdselt: Chizoba Neves Atu kogus 11 (+7), Atvars Ožolins kümme (+6) ja Toms Švans üheksa (+6) silma.

Pärnu kõmmutas kaheksa serviässa ja eksis 14 pallingul. Rakverel olid samad näitajad kaks ja kümme. Blokist teeniti neli silma, vastased kaks. Rünnaku- ja vastuvõtuprotsent oli suvepealinlastel 51 (Rakverel 42 ja 49).

Tabelitipp (mängude arv):

1. Tartu 47 (18)

2. Saaremaa 45 (19)

3. RTU 43 (19)

4. Pärnu 39 (18)

5. Selver 31 (18)

Vaadake videost, kuidas Pärnu kapten Martti Keel võttis mängu kokku!

Pärnul jääb põhiturniiri lõpuni kaks matši: 15. veebruaril võõrustatakse kodusaalis Tallinna Selverit ja päev hiljem sõidetakse külla Limbažile.

Meistriliiga veerandfinaalid toimuvad 21., 23. ja vajaduse korral 24. veebruaril. Medalite peale hakatakse madistama põhiturniiri võitnud tiimi koduväljakul 1.–3. märtsini.