Esiliiga B-tasandi tiimid olid Taliturniiril võidukad

Jalgpall.
Jalgpall. Foto: Marko Saarm / Sakala

Kui Eesti jalgpalli liidu halliturniiril pidid Pärnu jalgpalliklubi (PJK) ja Vändra Vaprus avavoorus kaotuskibedust maistma, teeniti teises voorus suured võidud.

Vaid kolme vahetusmängijaga PJK asus pealinnas Kohtla-Järve JK Järve vastu avapoolajaga 2:0 ette, kui väravavõrgu leidis kahel korral üles Kein Makovei. Teisel poolajal vormistas lõppseisu 3:0 Tarmo Kovalevski.

Vändra madistas Võru Heliosega ja pääses juba poolajaks 4:0 ette, kui täpsed olid Indres Põder, Andro Aavik, Ranet Lepik ja Aare Avila. Kuigi Robin Sander lõi teise poolaja alguses Võru eest ühe värava tagasi, vastas vändralane Kevin Künnapas kahe tabamusega ja vormistas lõppseisuks 6:1.

Jalgpalliliidu halliturniiridel ei selgitata võitjat ega peeta turniiritabelit.

Pärnumaa meeskondade järgmised mängud ootavad ees pühapäeval, kui PJK kohtub Tartu Tammeka U21 tiimiga ja Vändra Tabasaluga.