Fotod ja video: must kass jooksis Inglismaal jalgpallimängu ajal väljakul ringi

Kris Ilves

Inglismaa jalgpalli kõrgliiga kohtumist Everton – Wolverhampton Wanderers külastas teiste seas ka (ilmselt kohalik) must kass, kes tekitas teisel poolajal paariminutilise mänguseisaku. Vaata galeriid ja videot.

Evertoni fännid kasutavad musta kassi osavalt ära, et oma lemmikklubi, mis asub praegu Inglismaa kõrgliigas 33 punktiga üheksandal kohal, üle nalja teha. «Terav liikumine. Kastist kasti samuti. Vastased lihtsalt seisavad,» kirjutas üks fänn sotsiaalmeedias. «Kiirus, liikumine – see on kõik, mida on Everton soovinud,» lisas teine.

Everton kaotas kodus Wolverhamptonile 1:3. Ruben Neves viis külalised juba seitsmendal minutil juhtima, kuid Andre Gomes vastas paarkümmend minutit hiljem. Poolajapausile mindi siiski Wolverhamptoni üheväravalises eduseisus, sest 45. minutil jõudis sihile Raul Jimenez. Lõppseisu vormistas 66. minutil Leander Dendoncker.

Wolverhampton Wanderers asub iigatabelis suure kuuiku järel seitsmendal kohal. Wolverhamptoni (38 punkti) ja Evertoni (33) vahele mahub Watford (34).