Viljandi näpistas Tallinnalt punkti

Laupäeval läks Viljandi HC kodusaalis Balti käsipalliliiga kohtumisel vastamisi HC Tallinnaga ja suutis oma kaotusejada katkestada.

B-tugevusgrupi võistkondade kohtumine Viljandi spordihoones algas väravavaeselt: seitsmendaks minutiks oli seis 1:1. Viis minutit hiljem said võõrustajad 5:3 edu, kuid siis tegi HC Tallinn vahespurdi ja nad jäid uuesti taha. Poolaja lõpp kuulus siiski Viljandile. Eriti valusalt nõelas kiirrünnakutega Andrei Khapal ning väravasuul tegi suurepärast tõrjetööd Peeter Parik. Poolajale mindi võõrustajate 13:9 eduseisus.

Kohtumine lõppes aga 24:24 viigiga. See tähendas Viljandi HC-le esimest punkti – kõik eelmised viis Balti liiga mängu oli ta kaotanud.