Vene ja Gran Canaria said Euroliigas valuse kaotuse

Kris Ilves
Siim-Sander Vene.
Siim-Sander Vene. Foto: Herbalife Gran Canaria/Twitter

Siim-Sander Vene koduklubi Gran Canaria kaotas korvpalli Euroliigas kodusaalis 104:106 lisaajal Milano Olimpiale.

Gran Canaria mängis seitsmepunktilise eduseisu maha kolmandal veerandajal, viimasel kümneminutiline periood kulges punkt-punkti heitluses. Kuid lisaajal kallutas kolmekordne Euroliiga meister Olimpia mängu siiski enda kasuks.

28-aastane Vene sai mänguaega ligi 17 minutit ja viskas selle ajaga kaheksa punkti. Lisaks kogunes eestlase arvele viis lauapalli, üks resultatiivne sööt, üks vaheltlõige ja kolm isiklikku viga.

Kuus võitu ja 15 kaotust kogunud Gran Canaria asub Euroliigas 16 meeskonna konkurentsis 14. kohal. Play-off’i viiv kaheksas koht jääb nelja võidu kaugusele. Olimpia (10-11) paikneb Baskonia (10-11) järel üheksandal positsioonil. Põhihooaja lõpuni jääb igal meeskonnal üheksa kohtumist.