Viimasel veerandajal kustunud Žalgiris sai Himkilt valusa kaotuse

Aleks Lesk
Kaunase Žalgiris sai valusa kaotuse
Kaunase Žalgiris sai valusa kaotuse Foto: Alexander Shcherbak / Alexander Shcherbak/TASS

Täna Euroliigas peetud kohtumine Kaunase Žalgirise ja Moskva oblasti Himki vahel lõppes Žalgirise jaoks 64:74 kaotusega.

Avaveerandajal võitis Himki 19:17, kuid teisel veerandajal suutis Žalgiris ise veidi parem olla ning nii asuti poolajaks mängu 37:36 juhtima. Kolmandal veerandajal suutis Žalgiris edu korralikult suurendada ning nii oldi enne viimast veerandaega üheksa punktiga eduseisus.

Viimasel veerandajal tabas Žalgirist aga tõeline häving. Viis minutit enne kohtumise lõppu suutis Himki kohtumise viigistada ning Žalgriris enam mängu sisse ei saanudki. Himki võitis viimase veerandaja numbritega 27:8 ja ühtlasi ka kogu kohtumise 74:64.

Võitjate parimana viskas Jordan Mickey 20 punkti ning korjas koguni 9 lauapalli. Lisaks aitas Malcolm Thomas kaasa 16 punktiga. Žalgirise parimaks kerkis Marius Grigonis 15 punktiga.