Emotsionaalne video: Prantsusmaa kõrgliigas tehti südamlik žest kadunud jalgpalluri auks

Prantsusmaa jalgpalli kõrgliiga kolmapäevane kohtumine Nantes – Saint-Etienne peatati täpselt üheksandal minutil Emiliano Sala auks. 21. jaanuari lennul Prantsusmaalt Walesi kadunuks jäänud Sala kandis Nantes’is särki numbriga 9.

28-aastane argentiinlane Sala mängis Nantes’i klubis aastatel 2015-2019, kuid sõlmis 19. jaanuaril lepingu Inglismaa kõrgliigaklubi Cardiff Cityga. 21. jaanuaril jäi aga kadunuks Prantsusmaalt Walesi siirdunud lennuk, mille pardal oli ka Sala. Eile teatas Suurbritannia valitsus, et Prantsusmaa uurimisameti andmetel leiti esmaspäeva hommikul Surainville’i lähedalt lennuki istmepadjad, mis pärinevad tõenäoliselt samast väikelennukist.

Mäng jätkus pärast minutilist seisakut. Nantes jäi 58. minutil kaotusseisu, kuid jõudis tosin minutit hiljem viigiväravani. 1:1 skooriga mäng ka lõppes.