Tipphetked: Ronaldo lõi kaks väravat, kuid Juventus jäi teist mängu järjest võiduta

Itaalia jalgpalli kõrgliiga suveräänne liidermeeskond Torino Juventus eesotsas oma superstaari Cristiano Ronaldoga jäi teist mängu järjest võiduta, kui pidi Serie A 22. voorus koduväljakul leppima Parma vastu 3:3 viigitulemusega.

Kodumeeskond võitis avapoolaja üheväravalises eduseisus tänu Ronaldo 36. minuti tabamusele. Teisel poolajal näitas 33-aastane portugallane meeskondlikkust, kui tegi eeltöö Juventuse kaitsemängija Daniele Rugani 62. minuti tabamusele.

Parma polnud aga alla andnud, kui kõigest kaks minutit hiljem sai jala valgeks poolkaitsja Antonino Barillà. Möödus aga veel vaid kaks minutit, kui 66. mänguminutil suurendas Ronaldo Juventuse eduseisu taas kaheväravaliseks, näidates õhuvõitluses klassi ja sahistades Mario Mandžukici tsenderdusest pealöögiga vastaste väravavõrku.

Ent Parma suutis veel kord vastu nõelata, kui 74. minutil skooris Elevandiluuranniku ründemängija Gervinho. Ehkki Juventus püüdis lõpuminutiteni oma eduseisu suurendada ning Ronaldol oli mitmel korral võimalus saada kirja kübaratrikk, siis normaalaja kolmandal üleminutil suutis oma teise värava kirja saada hoopis Gervinho, kes kindlustas Parmale võõral väljakul magusa viigipunkti.

Liigatabelis jätkab Juventus siiski 60 punktiga ülikindla liidrina, olles 22 mänguga kogunud 19 võitu ja kolm viiki. Teisel kohal paiknev Napoli jääb üheksa punkti kaugusele. Parma jätkab 29 punktiga 12. kohal.

Enne mängu:

Juventusel on all häbistav kaotus, kui kolmapäeval jäädi tiitlikaitsjana Itaalia karikasarja veerandfinaalis võõrsil tulemusega 0:3 alla Atalanta meeskonnale. Seejuures oli Juventuse peatreener Massimiliano Allegri edutanud algkoosseisu kõik põhimängijad, nende seas Ronaldo.

Serie A-s püsib Juventus aga seni kaotuseta, olles 21 mänguga teeninud 19 võitu ja kaks viiki. Kusjuures viimati kaotati Itaalia kõrgliigas punkte just Atalanta meeskonnale, kui 26. detsembril toimunud kohtumine lõppes numbritega 2:2. Teine viigipunkt pärineb 20. oktoobrist, mil külalismeeskond Genoa suutis saada kirja 1:1 viigitulemuse.

Liigatabelis on aga Juventus 59 punktiga kindel liider, edestades teisel kohal paiknevat Napolit 11 punktiga. Parma meeskond asub 20 tiimi konkurentsis 28 punktiga 12. kohal.