Vanameister lõi auvärava

Anne Põder
Paide linnameeskonna õnnetu omavärav, mille lasi võistkonnakaaslase vääriti mõistmise tõttu sisse väravavaht Rene Merilo. Foto: Gertrud Alatare

Eile õhtul jalgpalli Taliturniiril toimunud kohtumises jäi Paide linnameeskond küll Tartu JK Tammekale 1:2 alla, kuid teravat jalga ja oskust vastaste eksimus kiirelt ära kasutada, näitas veel teisekski hooajaks Paide linnameeskonda mängima jääv vanameister Tarmo Neemelo.

Mängu esimene poolaeg kulges küll valdavalt Paide linnameeskonna dikteerimisel, kuid 38. minutil suutsid tartlased Paide kaitse üle mängida ning Sander Kapper esimese värava lüüa.

Poolajale mindigi Tartu JK Tammeka 1:0 juhtimisel.